Cum va dati seama ca s-a instalat rutina?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1163 de Andra79
Deci, rutina rutina, dar de unde iti dai seam ca s-a instalat rutina in dormitor si nu e ceva normal sa faceti sex mai rar? (job, familie, si cine stie de alti factori pot interveni..)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1197 de eu_sunt_catalin
Rutina apare atunci cand nu mai exista pasiune, cand nu te mai intereseaza cum i-a mers ziua iubitei/iubitului, cand nu te mai intereseaza ca partenerul e satisfacut sexual cu TU esti satisfacut sexual, etc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1220 de just4you
Cum de unde stii? Simti ca nu mai e nimic ca inainte, ca atunci cand va simteati impliniti ca si cuplu.. Asa stii ca s-a instalat rutina, cand nu mai esti fericit langa iubit/iubita!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1223 de Carmencita
Cu rutina trebuie sa fie nasol rau... eu cred ca rutina e sinonim cu plictiseala in cuplu, atunci cand nu mai ai acelasi elan sa faci lucruri cu partenerul, cand mai degraba ai face orice altceva. Oricum e groaznic!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1230 de Ina

just4you a scris: Cum de unde stii? Simti ca nu mai e nimic ca inainte, ca atunci cand va simteati impliniti ca si cuplu.. Asa stii ca s-a instalat rutina, cand nu mai esti fericit langa iubit/iubita!


Asta e definitia completa a rutinei :lol: Sunt perfect de acord cu tine :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1316 de Marta_eu
Rutina apare atunci cand nu se mai intampla nimic nou, atunci cand totul e previzibil.
"E sambata, deci azi facem sex" sau chestii de genul asta. Nici nu trebuie sa fie legate de sex, pot fi legate de lucrurile de zi cu zi, cumparaturi, cina in doi...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.746 secunde