Sexul programat?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1088 de kamasutra
Sexul programat? was created by kamasutra
Am citit undeva, demult, ca sexul programat poate fi o solutie bunicica pentru a alunga rutina din dormitor. Ideea e ca atunci cand stii sigur ca sambata seara sau eu stiu, la o data stabilita de cuplu, se va face sex, anticiparea poate deveni placuta.
Voi ce ziceti? :blink:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1104 de Andreea
Replied by Andreea on topic Sexul programat?
Uhh..groaznic. Mai buna solutie ar fi sa incerci pozitii sexuale noi sau locuri noi unde sa faci dragoste decat sa-ti programezi ora si minutul pentru sex.
Desigur, nu zic nu, ideea ca stii sigur ca ai sa faci sex intr-o seara poate fi incitanta, ai timp sa te gandesti la ce veti face sau ce lucruri noi sa pui in aplicare..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1111 de just4you
Replied by just4you on topic Sexul programat?
Una e sa programezi sexul intr-un mod sexy, de exemplu, nu v-ati vazut demult, a trecut ceva timp de la ultima partida de sex, si unul din parteneri s-a gandit sa isi invite jumatatea la o cafea si... sex fierbinte
Alta e sa fii casatorit sau sa traiesti cu partenerul in casa si sa programezi partidele de sex ca o vizita la doctor :| Cam tot acelasi efect are... "of, iara am programare..."

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1140 de Luci
Replied by Luci on topic Sexul programat?
La noi nu pot spune ca e programat, dar nici foarte spontan... Suntem obositi, rupti cateodata! Dar incercam totusi sa ne aducem aminte ca sexul conteaza, si deci cand deja trec cateva zile si nu se intampla nimic (a se traduce somn instant... ), nevasta-mea incepe sa-mi trimita mesaje sexy, din alea cu " pe deseara am o idee.. " si na, e intr-un fel programat..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1155 de elsiea
Replied by elsiea on topic Sexul programat?
Groaznic, sa programezi sexul pe calendar...
Luci, cum face sotia ta e OK insa :) Daca se ajunge la sex in fiecare sambata seara la ora X... atunci e nasol..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1173 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Sexul programat?
Depinde, sunt unele zile in an cand facem sex 'obligatoriu', de exemplu, de aniversarea noastra e deja traditie sa facem sex programat, nu se poate sari peste asta, de fiecare data aprindem lumanari, parfumam casa, inchidem telefoanele, si trecem la treaba. Si intotdeauna asteptam noaptea respectiva cu nerabdare :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.623 secunde