Diferente legate de sex inainte si dupa casatorie?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni - acum 10 ani 4 luni #911 de just4you
Cum se schimba situatia in dormitor dupa ce te casatoresti? Difera cu ceva sau deloc? Se raresc partidele de sex sau e doar un mit?
Last edit: acum 10 ani 4 luni by just4you.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #920 de Dr4g0s
Nu stiu sa-ti raspund, ca n-am fost niciodata casatorit, dar cred ca daca iubesti persoana de langa tine va fi ori la fel ca inainte, ori chiar mai bine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #928 de doriana
Eu sunt proaspat casatorita, anul asta ne-am luat :)
Si ne-am casatorit pentru ca suntem compatibili pe toate planurile, in special cel sexual. Plus ca inainte de a ne casatori am locuit impreuna cativa ani, deci daca aveam probleme am fi stiut.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #938 de Andreea
Felicitari doriana :) Cum a fost nunta? Iubesc nuntile!

Pai, eu am sa va raspund la topic dupa cativa ani :lol: :lol:
Din cate am vazut la altii, depinde de cum se inteleg partenerii. Unii se departeaza unul de celalalt, altii se iubesc cu adevarat.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #954 de Cupidon321
Mda, nu stiu ce sa zic, uneori partenerii se grabesc ca doi prosti, sunt impreuna de mai putin de-un an dar se casatoresc....
Eu cred ca daca esti cu prietena de macar 3-4 ani, decizi sa te casatoresti, locuiti impreuna o vreme (indelungata, preferabil), atunci iti dai seama daca va potriviti ca si cuplu sau nu... si atunci un simplu act semnat la primarie nu va face nici o diferenta in viata voastra sexuala.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #964 de harababura
Si eu cred ca cine se casatoreste inainte sa experimenteze concubinajul face o mare prostie. Trebuie sa stii daca rezistati, daca sunteti la fel de pasionali atunci cand va vedeti tot timpul, daca nu, poate trebuie sa va ganditi de 2 ori inainte sa faceto pasul cel mare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.613 secunde