Rutina in dormitor

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #393 de FrenchKiss
Inca nu e cazul, dar sper sa nu mi se intample! Nu doresc sa aflu detalii despre parintii mei, dar daca mostenirea genetica e o chestie reala, ar trebui sa nu am probleme :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #410 de Marta_eu
Da, exact, o relatie trebuie intretinuta.
Poate rutina nu apare doar datorita delasarii, jobul stresant, copiii, problemele de zi cu zi iti fac sa iti piara cheful de sex in fiecare seara, si gandindu-te ca sotul oricum e acolo si maine, nu mai insisti asa cum faceai la inceput. Dar momentele astea trebuie depasite, nu insisti azi, nu insisti maine... pana la urma nu mai insisti deloc!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1386 de Ina
Replied by Ina on topic Casatoria si rutina in dormitor
Sunt de acord cu cine a inceput topicul, rutina apare detorita delasarii, avem impresia ca daca am semnat un act de casatorie sau locuim impreuna nu mai e nevoie sa ne straduim pentru partener... ei bine nu stau lucrurile chiar asa.. daca vreti ca relatia voastra sa tina, trebuie sa va straduiti toata viata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1850 de liliana
Noi suntem impreuna de atatia ani! Si va spun sincer ca nu avem nici o problema legata de rutina. Atata timp cat iti iubesti partenerul, rutina n-are ce cauta intre doua persoane!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 10 ani 1 lună #2064 de Tina
Replied by Tina on topic Casatoria si rutina in dormitor
Corect jean! Delasarea poate face ravagii si e pacat sa pierzi partenerul de viata pentru lene, ca asta e delasarea, lene..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2081 de Dinu_sex
Unora le este atat de comod sa nu faca nimic... si apoi se mira lumea de ce rata divortului e atat de mare.. pai daca ti-e lene sa faci sex, ce casnicie mai ai?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.626 secunde