Tratamente naturiste pentru durerile menstruale?

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2536 de elsiea
Din nou apelez la voi, cu o mare rugaminte. Iubita mea are niste dureri mari in tipul menstruatiei si mi se rupe inima sa o vad cum se indoapa cu medicamente.
Cunoaste cineva nistre tratamente/remedii naturiste contra durerilor menstruale? Mi-ar place sa o stiu sanatoasa pe iubita mea :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 săptămâni #2554 de Mimi
Pe mine ma ajuta daca inainte sa vina perioada 'aceea' mananc mult spanac si banane si beau lapte mai mult, pentru fier si magneziu si calciu. Ca am citit ca din cauza asta poti avea dureri. Pe mine ma ajuta, vezi daca ajuta cu ceva pe prietena ta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 săptămâni #2606 de just4you
Hm... interesant..
Iubita mea nu se plange, dar sigur o doae ceva ca parca nu-i in apele ei in zilele astea blestemate :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 săptămâni #2609 de Carmencita
Din contra, unele femei nu simt nimic, si, da, sunt invidiate de toata lumea :D
Eu recurg la ceaiuri si odihna. In special cand mi se intampla in weekend. Cea mai buna scuza sa dorm mai mult!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3040 de kamasutra
Of, de-ar exista ceva ce sa ia durerea cu mana! M-am saturat sa tot iau calmante. Ceaiuril pe mine nu ma ajuta, ori iau ceva pentru dureri, ori astept sa treaca...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3459 de Andra79
Uuff... nasol, nasol de tot. Eu nu am probleme din astea, dar vazand alte femei cum sufera, parca ma doare sufletul!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.656 secunde