Spalatul parului cu ou si otet

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2280 de Luci
Nevasta-mea e obsedata in ultimul timp sa se spele pe cap cu ou si sa se clateasca cu otet. E ok, ca nu e parul meu :D Dar e sanatos sa o faca de 2-3 ori pe saptamana? Oare nu afecteaza parul, otetul e totusi acid, din cate stiu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2329 de doriana
Sa stii ca sotia ta face bine!
Si eu am facut asta o data si cred ca am sa reiau tratamentul. Spalarea parului cu ou este foarte benefica, oul are foarte multe substante hranitoare pentru par si pentru organism in general.
Iar otetul, este la fel de benefic.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2341 de Raul_in_love
Mie la inceput mi s-a parut ciudat cand mi-a zis iubita, dar chiar e ok, eu n-am incercat dar femeile fac de toate pentru ca sa aiba un par mai frumos :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2393 de Cupidon321
De fapt, sa stiti ca si barbatii se spala cu ou pe cap. E foarte hranitor pentru firul de par si e mult mai ieftin si mai ok decat sampoanele de pe piata..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3256 de Calinush
Mda, eu sunt sceptic in ceea ce priveste mirosul. Daca prietena mea (cea imaginara..) ar mirosi ca o salata de cruditati, nu stiu daca m-ar incanta sa dorm langa ea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3587 de Sissy
Nu miroase parul, stai linistit. E o impresie, pentru ca otetul are miros intepator, dar nu ramane in par. Si oricum, te poti spala cu sampon ca sa ramana miroul de sampon si gata :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.642 secunde