Tratament naturist acnee

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2278 de Luci
Deci, am o nepoata, care are probleme cu acneea. A inteles ca nu e bine sa bazai tenul, dar se da cu toate porcariile pe fata si nu cred ca e chiar sanatos. Stiti cumva niste remedii naturiste, vreau s-o ajut sa scape, e exact la varsta cand NU are nevoie de cosuri :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2344 de Raul_in_love
Zi la nepoata ta sa termine cu chimicalele ca mult mai rau face. Stii cum am scapat eu de cosuri? M-am spalat des pe fata, nu le-am bazait si or trecut de la sine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 săptămâni #2409 de Valentin
Replied by Valentin on topic Tratament naturist acnee
Baia de abur e secretul, baia de abut deschide porii si asa poti sa scapi de cosuri mai usor. Cauta si aici pe site ca este un articol legat de cum scapi de cosuri.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2475 de LoveDr.
Replied by LoveDr. on topic Tratament naturist acnee
Acneea trece si daca nu o tratezi cu nimic. Cel mai important este sa te speli pe fata, ca sa fie fata curata tot timpul. In rest, spune-i fetii sa se inarmeze cu rabdare :D Ca trece.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3291 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Tratament naturist acnee
Of, of, of. Toti si toate am avut probleme cu cosurile, nepoata ta trebie sa inteleaga ca toate trec, atata tot :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3593 de Raul_in_love
Cred ca produsele anti-cosuri nu sunt bune, mie mi-era teama sa nu devina pielea dependenta de ele, am preferat sa nu folosesc.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.685 secunde