Sex virtual - ati incercat?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #236 de Ina
De multe ori relatiile la distanta risca sa se destrame. Dupa cum vad eu situatia, exista 2 motive: poate ca intre cei doi parteneri nu exista iubire adevarata sau... lipseste acel ceva special: sexul.

Ati incercat vreodata sa faceti sex virtual? :)
Aveti nevoie doar de un webcam, conexiune la internet si... imaginatie!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #246 de Marta_eu
Am vrut sa incerc o data dar nu am reusit :lol: O fi din cauza varstei sau poate ca nu sunt destul de deschisa la experiente noi.
Are cineva niste sfaturi legate de cum sa trec peste "rusinea" asta a mea? :oops:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #257 de sorin
Replied by sorin on topic Sex virtual - ati incercat?
Am facut sex virtual de cateva ori si mi-a placut foarte mult. NU se compara cu sexul la telefon.
Este super fain sa iti vezi partenera pe web dezbracata. :) Mai ales sa o pui sa faca ce vrei tu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #262 de Carmencita
Sexul virtual e fantastic!
Cel mai mult imi place sa vad cum EL nu mai poate... Atunci stiu ca mi-am facut 'treaba' bine si am un partener satisfacut :)

Desigur, nu se compara cu atingerile si mangaierile adevarate, dar din cand in cand e o experienta placuta, mai ales daca nu locuiesti impreuna cu partenerul :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #300 de kamasutra
Virtual - chiar nu. Dar la telefon vorbim foarte des, si e chiar mult mai placut decat cand sunt singura :oops:

Am incercat sa facem videochat dar telefoanele nu suporta atata infierbanteala probabil, de se blocheaza imaginea des! :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #525 de elsiea
Replied by elsiea on topic Sex virtual - ati incercat?
N-am incercat si sincer, sper sa nu fie cazul :woohoo: dar sunt dispus sa o fac si pe asta daca trebuie!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.659 secunde