Ce credeti de comediile moderne?

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2980 de Raul_in_love
Voi ce credeti despre comediile astea "moderne", gen cele cu adolescenti care beau, fumeaza si fac numai idiotenii? Mie nu mi se par deloc amuzante, prefer un clasic Jim Carrey sau Academia de Politie oricand in locul astora...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3003 de Andreea
Nu stiu ce sa zic, ai dreptate, e tare aiurea sa te uiti la o comedie si sa nu razi deloc. Din pacate, noua generatie nu prea stie ce e aia umor adevarat. Sau poate suntem noi batrani :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3012 de Monique
Vai de mine, deci... am hotarat anul trecut sa vizionez filmul mult laudat, Movie 43. Si regret si in ziua de azi, aia nu e comedie, aia e porcarie. Si nu doar acest film, ci mai multe, nu mai au asa farmec unele. Dar nici serialele, sa stiti, nimic nu se poate compara in ziua de azi cu Friends, spre exemplu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 11 luni #3013 de Tina
Replied by Tina on topic Ce credeti de comediile moderne?
Haideti nu fiti rai, ca nu sunt toate asa de rele precum se crede. E adevarat ca multe nu prea au sens sau umor, dar nu poti generaliza.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3408 de Dr4g0s
Pai, nu toate, dar majoritatea... deci eu chiar nu inteleg ce-i amuzant sa-l vezi pe unul ca fumeaza si rade.... ma rog.. fiecare cu gusturile lor.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #3743 de LoveDr.
Depinde de comedie, unele sunt faine rau! Altele sunt sinistre.... nu razi deloc in alea 2 ore..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.596 secunde