De ce ne este rusine de problemele sexuale?

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #4009 de pink_lady
Da, in general problemele de sanatate e bine sa le tinem intre noi si medicul nostru :) Dar e bine sa ne ducem! In special cand e vorba de afectiuni ce ne afecteaza viata sexuala, uff!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #4024 de Dr4g0s
Asa e, desi cred ca ajuta mult sa vorbesti cu cineva care te poate intelege, daca ai asa prieteni buni. De exemplu, prietenii poate au trecut prin asa ceva, sau cunosc pe cineva si un sfat in plus eu zic ca nu strica. In special cand vine de la cineva de incredere.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4035 de LoveDr.
Mie nu mi-ar fi rusine, ca doar nu e vina mea, traim timpuri dificile, suntem mult mai stresati ca generatia trecuta, mancam si mai prost, toti factorii astia duc la probleme de sanatate, inclusiv sexuale, nu ar trebui sa ne rusinam din cauza asta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4040 de un domn
Ai dreptate. Ar trebui sa ne rusinam tocmai pentru ca ne rusinam!
Exista atatea produse ce ne pot ajuta cu erectia si potenta. Numai aici pe site vad cat e de laudat Perform Forte, ca e natural, ca e bun pentru problemele legate de erectie si libido, de ce sa nu apelam la asemenea produse cand stim ca ne ajuta si in schimb stam si suferim ca ne e rusine...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4053 de Mimi
Vad ca ati dat-o pe filosofie deja :)
Problemele sexuale sunt ceva personal, aici pe forum si in general pe net suntem anonimi, e usor sa vorbesti, dar cand chiar ti se intampla.....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4070 de LaviNia
Mie nu mi-ar fi rusine, dar as vorbi cu prietena cea maibuna ce-i drept, nu cu toata lumea. In schimb,daca as avea probleme, m-as duce totusi sa le rezolv...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.649 secunde