Alimentatia care ne ajuta cu erectia

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3935 de Monique
Raspunsul e simplu: alimentatie sanatoasa! O alimentatie cat mai sanatoasa nu va avea efecte pozitive doar pentru erectie, ci si pentru organism in general, ne ferim de multe boli asa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4043 de un domn
Dar de ce nu am apela si la suplimente? :) Perform Forte este ca un supliment afrodisiac natural, care ajuta sa se produca erectie ferma atunci cand este nevoie. Alimentatia e buna, dar e nevoie si de stimulenti din cand in cand.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4055 de Mimi
Da, numai cred ca perform forte e ok sa iei daca iti recomanda totusi medicul :) Sau na, daca ti-l prescrie, nu? Ca nu e supliment ci afrodisiac, si na, e bine sa ceri sfatul medicului intai, la fel cum ar trebui sa facem cu toate medicamentele sau vitaminele.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4071 de LaviNia
E bine sa ti-l recomande cineva in care ai incredere, intr-adevar, cu asta sunt perfect de acord!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4086 de Andra79
Alimentatia sanatoasa, dar uneori nu e de ajuns.
Afrodisiacele as zice eu ca sunt cele mai OK pentru erectie, perform forte fiind unul foarte ok. Dar stiti deja asta :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4104 de eu_sunt_catalin
Cum sa nu fie de ajuns? Perform forte este extrem de bun, este un afrodisiac concentrat, de aia trebuie luat doar cate o pastila pe zi si nu mai mult!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.613 secunde