E rusine sa mergi la medic cand ai probleme cu erectia?

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1782 de liliana
Dupa cum am mai precizat, barbatul meu are probleme cu producerea erectiei.
Eu am propus sa mearga la un medic, dar a tot amanat si am aflat ca de fapt ii este rusine.
E ceva normal? Doctorii au vazut si au tratat atatea disfunctii erectile, deci le-au vazut pe toate.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1784 de Sissy
Eu cred ca barbatii au complexe cand vine vorba de disfunctiile erectile si de aceea nu prea se duc la timp. Eu nu cred ca e rusine, dar un barbat poate fi prea mandru de potenta lui si cand are probleme nu vrea sa recunoasca....

Mai bine sa raspunda un barbat, sunt sigura ca ei stiu mai bine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1795 de doriana
Cum adica sa fie rusine? Pai iti faci tie rau si nu numai, si partenera sunt sigura ca ar dori un barbat care nu scape de problemele de erectie! Cu rusinea nu rezolvi nimic.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1798 de Dinu_sex
Cui ii este rusine, ramane cu rusinea si cu problema pe cap.
Exista atatia medici buni in ziua de azi, e pacat sa nu tratezi problemele de erectie, in special cand stii ca femeia ta te doreste si tu nu poti...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #2004 de Ina
Sunt multi barbati care se bat in piept ca ei sunt barbati adevarati, si cand vine vorba de erectie, le e rusine sa recunoasca problemele pe care le au.
Nu e de fapt nici o rusine, ci e o prostie, si imi pare rau ca trebuie sa treci prin asta, dar convinge-ti babatul sa se trateze. Altfel, veti avea ambii de suferit.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2069 de FrenchKiss
Nu-i voie sa-ti fie rusine de problemele tale, ce barbat e ala care sta cu problema de erectie si nu face nimic sa ii treaca?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.620 secunde