Va este frica sau rusine de ginecolog?

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2195 de LaviNia
Am auzit ca multe femei nu merg la ginecolog pentru ca le e rusine! E adevarat? Cum sa iti fie rusine pentru sanatatea ta? Mai bine previi poblemele sexuale sau genitale decat sa le tratezi mai tarziu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2216 de kamasutra
Nuu, nu mi-a fost niciodata frica sau rusine de medic, indiferent ce fel de medic :D E bine sa mergi la ginecolog, si rusinea asta nu are scuza, un ginecolog le-a vazut pe toate, asa ca...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3611 de Andreea
Nu, pentru ca..de ce mi-ar fi? Asta e meseria lor, de ginecolog, chiar nu cred ca va sta medicul sa barfeasca fiecare pacient sau sa rada si sa chicoteasca atunci cand te dezbraci..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3938 de Monique
Nu mi-e frica decat de momentul in care imi spune cat ii datorez :) in rest, chiar ma duc cu placere, in special ma simt bine cand imi spune ca sunt ok!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4044 de un domn
Nu exista asa ceva, cu rusinea ai sa ramai daca nu poti sa treci de ea.
Este foarte important sa mergem la control periodic, in special pentru voi femeile.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4056 de Mimi
Stiu asta si chiar ma duc. Nu obisnuiam inainte sa merg, dar acuma mi-am mai calcat peste rusine ca nu e ok sa nu verifici daca esti in regula si sa te trezesti cu cine stie ce probleme cand e prea tarziu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.715 secunde