Cu ce problema sexuala v-ati confruntat ultima oara?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1205 de kamasutra
Din pura curiozitate (si poate putin pentru a vedea ca e posibil sa treci peste..), cu ce problema sexuala v-ati confruntat ultima oara si cum ati trecut peste acest impas? A fost complicat? A fost usor?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1233 de Carmencita
Nu prea ma simt confortabil sa vorbesc de lucruri personale, dar oricum, toate femeile se confrunta cu asta (in special daca se folosesc pastilele antoconceptionale). Putina candida, care a trecut dupa ce am folosit o crema intravaginala, nimic grav :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1278 de pink_lady
Cu niciuna... nu cred ca am avut vreodata probleme sexuale, si sper sa nici nu am. Sunt sanatoasa, asa imi zice doctorul :D Deci pentru o perioada nu-mi fac griji.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1328 de Dr4g0s
Prietena mea are un libidou tare scazut, poate ma ajutati voi fetelor cu niste sfaturi in privinta asta. Nu stiu daca e o problema sexuala sau e altceva, dar dorinta de sex scazut mie imi suna a problema sexuala.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1808 de un domn
Cu niciuna! Si nici partenera! Doamne ajuta, avem o viata sexuala farte implinita si lipsita de stressuri.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2044 de doriana
Asa e cel mai bine, fara probleme de erectie sau probleme feminine, asa ar fi norma intr-o relatie. Din pacate cu varsta mai apar surprize, n-ai ce face.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.635 secunde