Cat de des mergeti la ginecolog?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1204 de kamasutra
Sunt de parere (si nimeni nu mi-o poate schimba) ca e mai bine sa previi decat sa tratezi! Asa ca eu merg la ginecolog de 2 ori pe an. Ultima oara cand am fost mi-am facut niste analize + papanicolau si pentru urmatoarele cateva luni ma simt in siguranta.

Voi cat de des mergeti? Mergeti periodic sau doar cand simtiti ca aveti o problema?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1232 de Carmencita
Cu toate ca nu e una din activitatile mele favorite :P ma duc de cate ori e nevoie. Doctorita mea ma programeaza periodic, e o femeie extraordinara ginecoloaga mea :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1331 de Dr4g0s
E bine sa mergi periodic la doctor. Ma scuzati ca ma bag ca musca-n lapte in topicul vostru, dar ca barbat vreau sa va spun ca ma simt si eu mai in siguranta cand stiu ca iubita mea e sanatoasa si e totul OK si functional 'acolo' :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1337 de FrenchKiss
Da, stiam asta, multumim...
Eu merg la doctor o data pe an, urmatoarea programare e peste cateva luni. Nu mi-e frica de probleme, cred ca sunt sanatoasa si cred ca voi ramane sanatoasa si in continuare :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1817 de Raul_in_love
Brr! Cred ca n-am fost niciodata, atata timp cat nu am probleme cu erectia sau zona genitala, nu doresc sa fiu analizat acolo jos :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2025 de just4you
Nu m-am dus... eu stiu ca sunt sanatos acolo jos, dar nu as ezita sa merg daca as simti ca ceva nu e in regula. Mai bine sa mergi imediat cand simti ca ai probleme cu erectia sau altele, decat sa speri ca trece de la sine.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.835 secunde