69 - ati incercat?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #253 de FrenchKiss
Buna tuturor :)
As dori sa va intreb cati dintre voi ati incercat aceasta pozitie? Momentan sunt la inceputul unei relatii si ne gandim doar la cum va fi prima data pentru noi doi. Prietenul meu a sugerat, mai in gluma, mai in serios... ca un 69 ar fi interesant de incercat.

N-am experimentat aceasta pozitie pana acum! Aveti ceva sfaturi? :blush:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #383 de Carmencita
Replied by Carmencita on topic 69 - ati incercat?
Am incercat o singura data! Din experienta mea, nu prea o recomand, decat daca esti absolut curioasa.
Sfatul cel mai important, epileaza-te perfect acolo jos, atata tot :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #429 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic 69 - ati incercat?
Am incercat-o o data, mi-a placut! dar nu recomand decat varianta clasica, adica femeia deasupra. Exista tot felul de variante, cu femeia dedesubt, cu partenerii stand pe o parte... dar oricum e o pozitie destul de complicata deoarece trebuie sa te concentrezi in 2 locuri deodata: placerea personala si placerea partenerului..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #543 de Andreus
Replied by Andreus on topic 69 - ati incercat?
Una dintre cele mai excitante poziții sexuale este 69. Nu doar ca am încercat dar chiar îmi place sa facem un 69.
Nu știu de ca sa nu va placa. Este chiar excitant sa vezi sexul iubitei, sa ii faci sex oral, sa o mângâi si in același timp sa te bucuri si tu de sexul oral pe care ți-l face iubita. Poziția sexuala 69 este grozava.
As putea spune ca cel mai grozav sex oral pe care l-am primit este in poziția 69. Atunci când este excitata iubita de la sexul oral pe care il administrez eu, atunci sa vezi ce sex oral de nota 20 îmi administrează si ea mie :woohoo:
Concluzia este simpla: faceți sex si in poziția 69 si nu o sa va para rau. GARANTAT :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #550 de Andreea
Replied by Andreea on topic 69 - ati incercat?
Cred ca depinde de experienta fiecaruia.
Mie mi-a placut, 69 este cu siguranta una din pozitiile pe care le recomand cu caldura! Dar, depinde, vad ca nu toata lumea e fan infocat :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #564 de Pro Sex
Replied by Pro Sex on topic 69 - ati incercat?
Pozitia 69 este una dintre cele mai faine, evident cui ii place.
Ceea ce face ca pozitia 69 sa fie una dintre cele mai excitante este dubla stimulare sexuala: sexul oral care il faci si sexul oral care ti se face.
Mai mult nu am a spune. Cred ca ati inteles ce am vrut sa spun.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.620 secunde