Cum arata rochia de seara perfecta?

Mai Mult
acum 10 ani 1 săptămână #2710 de SexyChic
Eu am, pentru seara, cateva rochite care imi plac atata demult!
Una e pentru plimbari de seara cand e cald, sau pe malul marii, e lunga pana-n pamant si aproape transparenta si de un albastru atata de frumos!
Apoi, am una neagra, scurta si stramta, din bumbac, pentru iesiri cand vreau sa ma simt sexy si libera.
Mai am si altele, voi ce fel de rochite aveti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 săptămână #2751 de harababura
Rochia perfecta de seara, depinde pentru ce ocazie. Pentru o iesire la teatru, rochie lunga, stramta, pantofi cu toc, poseta mica :)
Pentru iesit in oras, rochita scurta, cu fusta larga, pantofi cu toc dar nu prea inalti, poseta mai incapatoare :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 zile #2887 de Andra79
Rochia de seara perfecta: scurta, stramta, neagra si cu decolteu in fata si in spate. Asa, sa iasa in evidenta formele si picioarele si sa se holbeze toti la mine :D Ce rea sunt! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2922 de Ina
Stramta dar comoda, mi-e indiferent ca e lunga, scurta, cu paiete sau fara... sa fie comoda sa ma pot misca bine in ea, sa nu ma impiedic :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3405 de liliana
Ehh... dragelor, ce fain era pe cand eram si eu tanara... acuma, rochiile mele sunt toate lungi si largute, sa acopere straturile de sunci :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3762 de Mimi
Nici nu am asa ceva, adica nu mai am, ca am avut. Au trecut vremurile cand ieseam la cate o serata eleganta. Mi-e dor de serile respective..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.629 secunde