Preludiul pe strada

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #946 de just4you
Preludiul pe strada was created by just4you
Ce credeti despre a incepe sa faceti sex... pe strada! Niste mangaieri pe sub geaca, niste soapte fierbinti in ureche, niste promisiuni HOT in drum catre casa? Va rusinati sau va excitati cand prietena voastra face asa? :woohoo:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #951 de Cupidon321
Replied by Cupidon321 on topic Preludiul pe strada
O da.. e destul de placut sa nu mai stii cum sa ajungi mai rapid acasa! Odata, mi-a facut prietena faza, si a duut-o fix in cot ca mi s-a sculat, toata lumea se holba la pantalonii mei!! Ce rusine mi-a fost... dar n-am avut cum sa ma controlez :lol: Acuma mi se pare funny da atunci am avut o rusine-n mine!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #965 de harababura
Replied by harababura on topic Preludiul pe strada
Sa faci sex pe strada e ilegal :lol:
Dar si mie-mi place sa-mi inebunesc iubitelul cu orice prilej :P Cred ca e incitant, decat sa incepi preludiul tot acasa, in acelasi dormitor, devine plictisitor.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #969 de SexyChic
Replied by SexyChic on topic Preludiul pe strada
Atingeri subtile pe sub masa? Sunt experta! Mangaieri in masina? Experta! :P
O simpla promisiune de genul 'cand ajungem acasa iti fac...' si aici imaginatia curge, masaj erotic, sex oral, iti fac penisul sa vibreze de placere... si sa vezi cum ajungem acasa cu viteza luminii :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1352 de eu_sunt_catalin
Replied by eu_sunt_catalin on topic Preludiul pe strada
Imi place cand prietena ma provoaca cand nu suntem acasa :) E incitant, misterios si interzis! Nimic cu e mai incitant decat ceva interzis!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1362 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic Preludiul pe strada
hehehe... e un truc asta, trebuie sa stii unde sa il aplici si cum, sa nu risti sa il aplici prea repede, sau in compania cui nu trebuie (niciodata nu folositi trucul asta in vizita la socrii, de exemplu!!!)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.696 secunde