Cati copiii e ideal sa ai?

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3157 de LoveDr.
Voi cati copiii va doriti? Sunt unii care stiu din start ca vor un singur copil, apoi se razgandesc si mai vor unul :) Altii, invers, doresc familie mare, iar cand vad ca e greu cu unul, dar mai cu doi, renunta la a mai avea inca 2-3 pe langa :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3173 de eu_sunt_catalin
Eu vreau o fata si un baiat. Acuma, ce vreau eu cu ce-o sa fie.... vedem daca se potriveste.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3185 de elsiea
Replied by elsiea on topic Cati copiii e ideal sa ai?
Mie unul mi-e de ajuns, dar daca prietena o sa vrea doi, dorinta ei e porunca pentru mine :) Dar doi e maximul!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3194 de Mimi
Replied by Mimi on topic Cati copiii e ideal sa ai?
Dragilor, eu am doi si e perfect! Unul e ok, dar, @elsiea, sa stii ca un frate sau o sora e ceva minunat pentru un copil. E o legatura care tine toata viata, e ideal sa ai doi frati, doua surori :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3498 de LaviNia
Replied by LaviNia on topic Cati copiii e ideal sa ai?
Eu cred ca e gresit sa faci planuri dinainte, cati vei, cati nu vrei... cred ca fiecare simte in adancul sufletului daca e pregatit sau nu pentru al doilea sau al treilea sau ma rog, mai multi .

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3824 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Cati copiii e ideal sa ai?
Oh... numai sa nu raspundeti cati da domnul! Asta e cea mai gresita conceptie! In rest, cred ca 2 e arhisuficient, te poti opri la 2 ca apoi devin prea greu de intretinut si nu le poti oferi mare lucru..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.777 secunde