Cand e momentul ideal de a avea copii?

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3152 de LoveDr.
Dupa parerea voastra, exista vreun moment ideal cand sa faci copii? Stiu ca se spune ca nimeni nu e niciodata pregatit, dar hai sa o spunem pe-a dreapta :) Eu zic ca e ideal sa te gandesti la copii atunci cand esti stabil financiar si relatia merge bine. Voi ce ziceti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3169 de un domn
Pai, tu zici bine. Dar nu intotdeauna copiii sunt planuiti si atunci, fie ce-o fi. Daca ar fi sa planuiesc momentul, da as astepta sa fiu stabil financiar.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3178 de eu_sunt_catalin
Eu as zice ca in ziua de azi, dupa 25-27 de ani si numai daca ai un job stabil. Ca daca ramai fara job, na, iti cauti altul dar daca trebuie sa ai grija de un pitic mic... ce faci?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3182 de elsiea
Pai, cand te simti pregatit. Desi toata lumea zice ca nu esti niciodata pregatit. Desi, din nou, multi aleg sa faca pasul asta pentru ca simt ca e cazul.... nimeni nu poate zice exact cand e ok sa iti intemeiezi o familie.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3494 de LaviNia
Eu m-as lua dupa ce zice inima. Poate unele femei sunt pregatite, si stiu deja cand le lipseste un bebitza in brate :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3803 de elsiea
Si barbatii nu? :) It garantez ca si barbatii simt asta, desi nu ei poarta copilul :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.839 secunde