In cat timp se produce erectia?

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1612 de Pro Sex
Câteodată am nevoie de 1-2 minute ca sa intru in erecție. Nu poate nici erectia asta sa fie la comanda. Zile mai bune zile mai rele pt erecție...ca in toate. Cele mai bune sunt in tinerete cand erectia este ca un stindard, penisul una doua in erecție, ia sa vedem pe la 50 de ani cat timp o sa am nevoie ca sa intru in erectie. In fine, cred ca depinde de fiecare, fiecare cu penisul lui si ale sale erecții

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1712 de just4you
Pai, asta e ca si cand intrebi in cat timp se uda o femeie in pat... E acelasi lucru practic.. Erectia se produce direct proportional cu excitarea care o ofera femeia :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1768 de Ina
Replied by Ina on topic In cat timp se produce erectia?
Erectia se produce in cat timp vreau eu :D Depinde cum atingi penisul partenerului si cum il mangai si mai ales, ce ii faci! Se poate produce o erectie in 30 de secunde sau in 30 de minute.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1776 de liliana
Noi de ceva vreme avem unele probleme cu erectia, nu se mai produce erectia ca altadata. E nevoie de mult timp, rabdare si mult calm. Of! Nu mai stiu ce sa fac!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1860 de Bombonica
Pai, sa ai rabdare, liliana, producerea unei erectii nu e ca si cand suni la pizza si vine i n5 minute, e nevoe de tandrete si rabdare :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.822 secunde