Ce reactii au femeile la aceasta problema?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #499 de eu_sunt_catalin
Asta e o intrebare mai mult pentru femei... ce reactie au femeile atunci cand partenerul are o problema cu ejacularea precoce? E frustrant? E rusinos (n-ar trebui sa fie, dar intreb si eu...)? Daca partenerul refuza sa mearga la medic din cine stie ce motive?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #535 de kamasutra
Rusinos? N-as crede ca o persoana matura ar avea de ce sa rada la asa ceva!
Frustrant.... poate, dar numai daca se intampla de fiecare data.

Cred ca daca partenerul nu doreste sa mearga la medic, isi face si mai rau. Astfel de probleme trebuie rezolvate, daca nu pentru sine, atunci pentru prietena/sotie.

Ca sa fiu sincera, eu n-as sta intr-o relatie in care partenerul nu doreste sa rezolve o astfel de problema, ar insemna sa traiesc fara sex cand solutia se afla in cel mai apropiat cabinet medical!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni - acum 9 ani 5 luni #538 de Marius-D
Ejacularea precoce este o problema, dar va invit sa citiți un articol despre ejacularea precoce si poate cei care au nevoie găsesc câteva idei despre remedierea ejaculării precoce.
Articol despre Ejaculare Precoce
Un mic intro:
" Te-ai confruntat vreodată cu ejacularea precoce? Ai simțit că vrei să faci dragoste mai mult și nu ai reușit? Crezi că se poate să-ți îmbunătățești performanțele sexuale?
Dacă raspunsul tău sincer la aceste întrebări este da, atunci trebuie să urmăm niște pași ajutători care ne vor ajuta să eliminăm acest neajuns.
Înainte de a trece la partea practică, este necesar să lămurim câteva aspecte fiziologice legate de acest fenomen pe care îl numim ejaculare precoce. Am spus fenomen, deoarece ejacularea precoce nu este neapărat ceva normal, este un fenomen pe care, cu cât îl înțelegi mai repede cu atât îți va fi mai ușor să-l elimini și să poți face dragoste mai bine, mai împlinitor și mai mult timp. "
Last edit: acum 9 ani 5 luni by Marius-D.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #545 de Andreea
E adevarat, nu e un fenomen, dar cu tot stresul din ziua de azi si probleme si tot, cred ca tot mai multi barbati au aceasta problema, din pacate. Bine insa ca se poate rezolva!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #756 de FrenchKiss
Cred ca in timp devine o problema, adica si noi fetele avem nevoi si daca partenerul nu le satisface nici azi, nici maine si tot asa, devine o problema!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1458 de SexyChic
N-am avut "ocazia" sa mi se intampla asa ceva cu prietenul, dar cred ca as reactiona la fel ca oricare alta femeie, l-as intreba daca i s-a mai intamplat si am mai incerca o data peste putin timp.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.651 secunde