Ce va motiveaza sa urmati o dieta?

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2240 de SexyChic
Ati urmat vreo dieta pana la capat? Ce v-a motivat? Nu va venea sa lasati totul balta?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2251 de un domn
N-a fost cazul.... dar cu vointa faci de toate. De asemenea, ce ma motiveaza pe mine, daca altii pot, pot si eu! :) Intotdeauna am fost asa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2270 de Marta_eu
Rezultatul final ar trebui sa fie motivatia principala, dar de exemplu, daca e vorba de o dieta pentru un corp mai frumos, o alta motivatie ar fi costumul de baie la vara trebuie sa arate bine, sau, sotul trebuie sa se uite doar la mine deci ma motivez sa tin dieta ca sa nu cumva sa intoarca capul dupa alte femei :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3220 de Luci
Ce te motiveaza ar trebui sa fie rezultatul final. Daca nu doresti cu adevarat sa fii mai slab (cazul dietelor) sau sa fii mai sanatos (cazul regimului alimentar special pentru cine stie ce boala), atunci trebuie sa cauti motivatia inauntrul tau!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3479 de elsiea
Cred ca cea mai buna motivatie o poate oferi prietena :) Daca nu te tii de dieta, te parasesc! hahaha.... glumesc si eu :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3790 de Andra79
Draga, eu am un corp perfect, nu-mi trebuie mie diete :lol: Ce gluma buna!!!

Da, am urmat, dar stii cum e, nu-i nici fain sa tii dieta si nici nu te poti abtine de la toate.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.660 secunde