Ce regimuri de slabit cunoasteti?

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2167 de liliana
A incercat vreodata cineva sa slabeasca dupa un regim? Stiu ca dietele nu sunt toate recomandate, de asta vreau sa va intreb daca stiti vreuna eficienta :) Multumesc anticipat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2187 de LoveDr.
Liliana, daca ai nevoie cu adevarat sa slabesti, ai grija la dietele minune. In rest, secretul e in totdeauna cea mai simpla solutie: legume si fructe. gandeste-te ca pentru a slabi iti trebuie un nou stil de viata, nimic mai mult :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2199 de LaviNia
Eu nu am tinut regi niciodata, am facut sport si asa m-am mentinut de cand eram in liceu. Nu cred in diete, decat daca as fi fost obeza, atunci da, as fi cautat sa tin un regim dar cu miscare totul se rezolva.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2213 de kamasutra
Eu am slabit plimband cainele.. pe bune :) Cand ai un cutu mic esti nevoit sa-l plimbi si sa-l ingrijesti si in timp, efortul asta ajuta si la slabit dar si la buna dispozitie :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2243 de SexyChic
Si daca n-avem caine, ce facem? :D Plimbam cainele vecinilor?

Eu n-am tinut nici o dieta si nici nu cred ca vreau, nu cred c-as fi in stare sa ma tin de ea :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2249 de un domn
Voi stiati ca sexul arde calorii? Nu glumesc, chiar poti slabi facand sex mai des... ce alt mod mai placut sa slabesti exista? :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.617 secunde