Valiug - ce ponton recomandati?

Mai Mult
acum 10 ani 4 săptămâni #2435 de Dr4g0s
Ultima data cand am fost la Valiug, anul trecut, erao multe pontoane pe-acolo numai ca mi s-a parut cam scump primul, cam aiurea al doilea asa ca am decis sa facem baie pur si simplu de pe malul apei :D

Totusi, mi-ar place sa stau pe un ponton ca oamenii civilizati data viitoare, deci care ponton il recomandati? Ce experiente ati avut la Valiug?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2449 de Love.Mix
Pai nu-s chiar asa multe, deci nu prea are sens intrebarea :) Fara suparare :) Poti intra la fiecare sa intrebi la poarta, nu stiu sa-ti zic care e mai ok sau mai putin ok..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2450 de pink_lady
Daca as fi in locul tau, nu m-as uita la pret atat de mult, ci la confort. Ca doar la distractie mergi, nu? :) Asa ca, uita-te la care ti se pare tie mai frumos dintre toate.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3272 de Sissy
Eu ultima data cand am mers, nici macar n-am vrut sa platesc intrarea. Exista atatea locuri unde poti face baie fara sa fii nevoit sa dai o gramada de bani.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3579 de doriana
Da.. eu as alege totusi sa fac baie civilizat, nu m-as intinde la plaja chiar pe jos... ma rog, fiecare cu preferintele lor.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3903 de FrenchKiss
Sunt scumpe pontoanele, scumpe rau... si daca mai vrei si o barcuta ceva.. iti vinzi si un rinichi, poate exagerez dar mie asa mi se pare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.655 secunde