Cand e mai bine sa plecam in concediu la mare?

Mai Mult
acum 10 ani 3 zile #2485 de Andra79
Voi ce credeti? E mai bine sa ne facem un concediu la mare in perioada de varf, cand e mai multa distractie si mai multi turisti sau in perioadele mai putin aglomerate? Voi cum preferati?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 zile #2503 de LaviNia
Daca nu depinde de ce zice "sefu'", atunci eu prefer luna septembrie. E mai putina aglomeratie, preturile sunt mai mici, e mai putin cald decat in august... dar depinde, ca uneori nu poti sa-ti iei concediul cand vrei tu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2563 de Mimi
Eu as zice mijlocul, sfarsitul lui septembrie. August e prea cald, si nici nu poti sta pe plaja prea mult ca te arde soarele asta. Nu mai e ca pe vremuri ca la 12 e cel mai periculos, acuma intre 10-11 si dupamasa pe la 4-5 e neindicat sa stai sa te bronzezi.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2589 de Luci
Noi plecam deobicei in concediu cand nu e prea multa aglomeratie. Suntem si cu copilul mic, preferam cat mai multa liniste si serenitate :D Plus ca preturile sunt mult mai mari in plin sezon :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3319 de Cupidon321
Eu as zice ca cea mai proasta idee e sa pleci in plin sezon. Preturile cresc considerabil, plus ca e prea mare aglomeratia...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 10 luni #3644 de Tina
E bine sa plecam la mare oricand, dar eu as zice ca e ideal in lunile iulie, august si septembrie. Sa poti face si o baie, nu de alta.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.638 secunde