Unde e mai frumos in Grecia?

Mai Mult
acum 10 ani 6 zile #2424 de Dr4g0s
Sincer, nu cunosc Grecia si n-am fost niciodata, dar planuiesc sa ma duc cu iubita daca nu anul asta, atunci anul viitor sau .. oricum.. candva..
Unde recomandati sa ne facem o vacanta la malul marii? Cunoasteti niste destinatii mai speciale din Grecia?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 zile #2456 de pink_lady
Eu cred ca toate sunt speciale :D E foarte frumos acolo, oriunde ai merge. In ciuda problemelor ce le au cu economia, turismul e inca in floare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 zile #2465 de liliana
Daca ar fi sa mergem, m-am gandit deja sa ma uit la variantele cat mai convenabile, pentru unele locatii ai nevoie de prea mult timp sa ajungi si costa si foarte mult, pentru alte locatii insa platesti mai putin transportul si ajungi si mai repede. Frumos e peste tot in Grecia, insa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3281 de Raul_in_love
Eu as zice ca peste tot, daca n-ai mai fost. Eventual, cauta review-uri pe net, intreaba prieteni care au mai mers.. si dupa aia zi-ne si noua! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3607 de FrenchKiss
Din cate am auzit, Atena suna interesant, dar nu prea ai ce face acolo. Deci, e super ok sa mergi undeva pe o insula sau na, langa apa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #3923 de Andreea
Nu stiu, ca nu m-am dus vreodata... imi doresc sa ajung pe-acolo in schimb, asa poate pot sa vin si eu mandra aicipe forum cu un raspuns :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.673 secunde