Unde va vedeti peste 5 ani?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni - acum 10 ani 2 luni #1136 de SexyChic
Am innebunit deja cu intrebarea asta, toata lumea te intreaba asta la interviuri... deja m-am saturat, dar pe de alta parte, e o intrebare care te pune putin pe ganduri... oare ai un tel in viata? Oare ai instrumentele necesare sa reusesti sa il atingi?
Voi ce ziceti? Unde va vedeti peste 5 ani?
Last edit: acum 10 ani 2 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1144 de pink_lady
Peste 5 ani ma vad mamica :) Adica, eu sper. Asta e telul meu, sa am o familie fericita, sa am pentru cine ma trezi dimineata, atat vreau de la viata asta :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1167 de Marta_eu
Ooo.. ce dragut :) Bun plan, pink_lady :)

Eu peste 5 ani habar n-am ce-o sa fac, intotdeauna am fost genul de om care se adapteaza schimbarilor, nu vad rostul sa-mi fac un plan ca oricum n-o sa ma tin de el :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1196 de eu_sunt_catalin
Peste cinci ani ma vad mai batran cu 5 ani!!
Nu am nici eu vreun plan anume, sper sa realizez una alta pana atunci, lucruri aparent marunte dar care in ziua de azi e greu sa le obtii, de exemplu, vreau sa-mi schimb masina, vreau sa ma casatoresc, vreau sa calatoresc mult... lucruri marunte si totusi...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1240 de Andreea
Replied by Andreea on topic Unde va vedeti peste 5 ani?
Cine te intreaba asa ceva la un interviu vrea doar sa vada ca esti o persoana ambitioasa si care doreste sa creasca profesional, sa ii spui angajatorului ca doresti sa devii mama nu e o idee buna, din pacate :(

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1599 de elsiea
Replied by elsiea on topic Unde va vedeti peste 5 ani?
N-am planuri exacte, as dori sa ma casatoresc, dar asta e singurul meu plan. In ziua de azi nu se stie de azi pe maine se ce poate intampla, asa ca mai bine sa nu fac prea multe planuri ca sa nu fiu dezamagit, nu? :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.966 secunde