Ce v-a facut sa zambiti azi?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1020 de Marta_eu
Cred ca niste energie pozitiva nu strica niciodata! Job, stress, graba... uitam sa ne mai oprim sa admiram ceva frumos, sa ne bucuram de un gest aparent neinsemnat, sa zambim cand vedem ceva pozitiv in jurul nostru.
Deci, ati zambit astazi? Impartasiti-ne si noua niste energie pozitiva!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1049 de FrenchKiss
Deocamdata nimic..... e prea de dimineata!
Dar eu nu uit sa ma opresc niciodata sa admir natura si frumosul, intotdeauna am aparatul foto la mine si fac poze la tot ce e frumos!
Lasa-ma sa-mi beau cafeaua si poate mai spre seara am ce poesti mai multe :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1053 de doriana
Sotul!!!
S-a trezit dragul de el la 5 si mi-a facut clatite (ca stie ca-mi plac) si cand a sunat alarma lui (la 7 fara 20) m-am trezit si mirosea asa de bine in casa! Si am crezut ca din vecini si m-am intors catre el si nu era in pat langa mine si m-am speriat! Mama ce m-am speriat!!!!
Si am sarit din pat si am fugit sa-l caut prin casa si - ghiciti culmea romantismului - era in bucatarie, punea masa ca sa mancam impreauna inainte sa plece la servici :) Ce dulce a fost! Si eu nici macar nu trebuie sa plec de-acasa pana peste vreo ora! S-a trezit doar pentru mine! :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1063 de eu_sunt_catalin
doriana.............. tine-te de omul asta ca altul ca el nu mai gasesti! Dragoste adevarata.. asa de rar o gasesti! Daca sunteti 100% compatibili si la sex esti o femeie norocoasa!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1573 de Cupidon321
Azi.. nimic in particular, poate doar faptul ca se apropie sarbatorile si oamenii sunt mai buni, mai calmi, mai sufletisti... in general asta ma face sa zambesc :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.652 secunde