Cum am putea re-aduce pasiunea fierbinte in dormitor?

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4008 de pink_lady
Of, Tina, imi pare rau sa aud asa ceva. Chiar daca nu te cunosc personal, stiu ce inseamna sa treci prin asa ceva. Sustin ideea celor de mai sus, incercati cu perform forte, e un produs foarte bun, cauta si pe net si ai sa vezi ca nu gasesti decat review-uri bune, ai incredere :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4023 de Dr4g0s
Sa stii ca si eu am tot auzit de produsul asta. Desi nu stie multa lume de el, probabil e mai nou, dar numai lucruri bune am auzit despre el.

Inca n-am nevoie :P Dar cand oi avea probleme, probabil ca voi apela la perform forte. Adica, ce poate fi mai bun decat un produs natural?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4049 de Mimi
Aha, deci ai auzit pana la urma de el :) Intelesesem din alt topic ca nu stiai ca exista :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4068 de LaviNia
Da, afrodisiacele sunt o idee foarte, foarte buna, in special daca sunt naturale. iar daca nici asa nu functioneaza, schimba barbatul :D haha

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4085 de Andra79
Perform forte este foarte bun, ajuta barbatul sa aiba o erectie ferma si mai te ajuta si cu cresterea apetitului sexual, deci readuce pasiunea in dormitor garantat :D E un afrodisiac, sa nu crezi ca e cine stie ce ciudatenie :) Sunt capsule facute din ingrediente naturale, afrodisiace.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 9 luni #4097 de elsiea
Exista multe solutii..... una ar fi sa ia iubitul tau perform forte, ajuta erectia sa se produca si este foarte bun pentru a creste libidoul. Apoi, exista si afrodisiace vizuale, sau jocuri de dormitor, sau na... imaginatie trebuie sa ai :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.813 secunde