Afrodisiace pt erectie si potenta: plante, tincturi sau pastile

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1622 de Iulian
Seara buna,
Ati văzut cu toții ca sunt mai multe tipuri de remedii afrodisiace pt stimularea erecției si a potentei, Sunt plante afrodisiace ( adică plante pur si simplu) sunt apoi tincturi afrodisiace, capsule afrodisiace si tablete afrodisiace. Mai nou am văzut ca au început sa apară si spray-uri afrodisiace care cresc erecția si stimulează potenta. Ce parere aveti ? Care dintre remediile afrodisiace enumerate mai sus sunt bune pt a mari olaca vitalitatea, erecția si desigur sa miste un pic si potenta :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1656 de Dr4g0s
Eu cred ca toate sunt "sintetice".. pline de chimicale si tot felul de prostii ca sa te faca sa te simti bine 10 minute...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1695 de Luci
Nu prea am folosit afrodisiace, in afara de lubrifiant care incalzeste locul intr-un mod placut :P dar ala nu e afrodisiac...
Totusi, cred ca daca exista atatea remedii afrodisiace in ziua de azi, macar ai de unde alege :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #2011 de Monique
Eu cred ca femeia e cel mai bun afrodisiac... daca fara afrodisiace nu reuseste actul sexual, poate barbatul are ceva probleme cu erectia.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 10 luni #3960 de Tina
Buna intrebare pune iulian... pai cred ca toate ar fi ok, atata timp cat isi fac efectul, nu?
Desi parca folosirea plantelor asa cum se gasesc in natura nu imi inspira sperante prea mari, poate daca ar fi concentrate in tincturi su pastile.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni - acum 9 ani 10 luni #4011 de liliana
Pai exista deja un produs, se cheama perform forte. Este avizat, nu ca altele ce le cumperi de pe net si te trezesti cu probleme mai grave decat inainte.. E inlocuitorul perfect al produselor fantoma..
Last edit: acum 9 ani 10 luni by liliana.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.660 secunde