Cele mai puternice afrodisiace, Yohimbe sau Yohimbină, Muira puama.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #672 de Pink sexy
De acord cu Love sex. Tb avut grija ce afrodisiace luati. Pare ca yohimbe si muira puama sunt f tari. Dar sunt atat de puternice, incat daca faceti abuz puteti avea probleme grave. Grija mare.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #701 de eu_sunt_catalin
Eu nici nu stiam ca exista, m-am bucurat ca am gasit forumul asta sa aflu despre ele si acuma ziceti ca fac rau.... uff!
A incercat cineva aceste yohimbe sau muira puama? Cum se iau? Chiar is asa rele?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #727 de Love.sex
Nu sunt rele deloc afrodisiacele. Spuneam doar ca tb avut grija ce iei si de unde. Nu am încercat yohimbe si nici muira puama. Stiu doar ca sunt f eficiente in a provoca erecția si tb luate cu grija. La noi in tara par a fi interzise si nu se găsesc.

I love sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #731 de Marta_eu
Eu am incredere in cele naturale, dar daca ziceti ca astea sunt interzise (motiv pentru care probabil nici n-am auzit de yohimbe, yohimbina si restul) inseamna ca provoaca ceva, in mintea mea ma gandesc la dependenta, cine stie.
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Marta_eu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1445 de LaviNia
Si eu stiu ca unele afrodisiace sunt interzise in Romania, nu inteleg insa de ce. Tot ce fac aceste afrodisiace e sa iti mareasca apetitul sexual, nu vad ce e rau in asta... ma rog, daca astea-s regulile, gasim alternative :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1514 de kamasutra
Unele afrodisiace sunt extraordinar de puternice, chiar daca sunt naturale, @Marta_eu.
De asemenea, din cauza ca suntem o generatie de oameni grabiti si, daca imi dai voie, obsedati de placere (!!), e pericolus sa luam unele afridisiace pentru ca poate exageram si nu ne dam seama.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.626 secunde