De ce ati fi de acord cu o relatie la distanta?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1248 de Cupidon321
Nu doresc sa jignesc pe nimeni, am inteles ca aici pe forum sunt persoane ale caror iubiti/iubite sunt plecati des din motive de serviciu sau altele... dar ma intreb... a fost dintotdeauna asa? De ce ar accepta cineva sa aiba o relatie la distanta? Nu pare prea complicat?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1270 de SexyChic
Nu stiu, eu nu cred ca as rezista prea mult. Exista tot felul de metode sa iti tii partenerul interesat de relatia cu tine dar tot e aiurea ca de fapt esti singur!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1294 de elsiea
Ba este complicat, si sper sa nu fie cazul pe viitor. Momentan lucram in acelasi oras, nu ne desparte nimeni si nimic dar stii cum e... daca jobul o cere, cu criza si toate problemele astea, daca trebuie sa pleci in delegatie sau ceva, preferi sa nu-ti pierzi locul de munca.. deci faci sacrificii.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1299 de Luci
Relatiile la distanta nu sunt o corvoada, sa stiti! Nu inteleg de ce va plangeti toti de un mic inconvenient! Si pleaca partenerul/partenera in alta parte o perioada... mare branza! Nu sunteti nici primii nici ultimii, la un moment dat vine oricum acasa!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1309 de Andra79
Nu m-as baga la asa ceva, oricum e tarziu, suntem deja casatoriti :P
Dar nu m-ar incanta o relatie la distanta. E prea mult de lucru la o asemenea relatie, plus sentimentul ca cine stie ce face in fiecare moment sau cu cine face!...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1557 de Andreea
N-as accepta, dar uneori nu ai de ales :) Jobul ti-o cere, sau alte circumstante, iar odata ce esti indragostit, esti mai mult sau mai putin deja implicat intr-o relatie, depinde de tine daca vrei sa continui sau nu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.696 secunde