Lucrurile facute simultan imbunatatesc relatia la distanta?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1090 de kamasutra
M-am gandit la un truc pentru a face sa reziste o relatie la distanta, vi-l impartasesc si voua :)

Sa zicem ca unul din parteneri e intr-un oras si celalalt in alt oras. Trucul la care m-am gandit e sa faceti lucruri simultan, de exemplu, sa va uitati la acelasi film la TV in timp ce stati la telefon, astfel in timp ce vizionati micul ecran puteti sa simtiti prezenta persoane iubite, chiar daca e la telefon pe speaker. Mai bine decat nimic :)
Ce credeti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1098 de Carmencita
Mda, noi facem cateodata asta dar noi locuim la cateva strazi distanta.
E destul de OK, dar poate nu pe telefon, pe tableta sau pe un laptop, langa tine in pat, asa il si vezi in timp ce te uiti la TV.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1113 de just4you
Pai... ori esti atent la film/meci sau ce naiba urmaresti, ori esti atent la prieten/prietena ce vorbiti, pare o idee OK, dar nu foarte eficienta parerea mea. Una e sa iti iei prietena in brate si sa stati asa in timp ce urmariti televizorul si alta sa ai langa tine un laptop!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1131 de Cupidon321
Noi facem asta, chiar daca ne vedem a doua zi :D
Iubita mea are un plan tarifar cu multe minute gratis si ma suna aproape in fiecare seara, ne punem de comun acord la ce program TV sa ne uitam, sau film sau eu stiu, asta daca nu suntem pe Skype si povestim, si stam asa la telefon o ora-doua :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1156 de elsiea
Mie nu-mi place.... prefer sa ma uit la TV sau la mine pe comp, in timp ce persoana iubita e LANGA MINE!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1160 de harababura
E intr-adevar placut sa ai persoana iubita langa tine, sa va strangeti in brate :) Dar asta era un sfat pentru relatiile la distanta! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.684 secunde