Cum faci sex la telefon?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1089 de kamasutra
Ce sfaturi aveti in legatura cu sexul la telefon? Ce exemple de 'replici' ati putea da? Sau 'tehnici' utilizate care au succes cand faceti sex la telefon :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1115 de just4you
Replied by just4you on topic Cum faci sex la telefon?
Sex la telefon... pai, vorbesti cu persoana de la capatul celalalt, ii propui sa se atinga pe ici pe colo si ii spui si tu pe unde te atingi (in timp ce chiar o faci!) si cam atata.... a, si nu uita sa gemi, ca altfel partenerul habar n-are ca tu chiar te simti bine!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1128 de Cupidon321
Replied by Cupidon321 on topic Cum faci sex la telefon?
Sex la telefon faci din instinct, nu exista lectii de cum sa faci sex la telefon! Exact cum zice just4you, dai instructiuni clare si in timpul asta te freci si tu pe unde poti. Desigur, ii poti comunica celuilalt unde te atingi si ce simti, si asta e placut :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1145 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Cum faci sex la telefon?
Ati uitat intrebarea esentiala: ce porti in momentul asta? e cea mai esentiala intrebare, e preludiul sexului la telefon :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1168 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Cum faci sex la telefon?
N-am mai facut demult sex la telefon... dar da, asa incepe discutia, "cu ce esti imbracata?" si eu raspund "cu o lenjerie transparenta" (chiar daca de fapt am pijamaua groasa pe mine...) si tot asa, important e sa creezi o imagine vizuala partenerului :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1540 de Luci
Replied by Luci on topic Cum faci sex la telefon?
Cum faci sex la telefon? Cu grija! :D
N-am mai facut nici noi sex a telefon, de ani de zile! De cand locuim impreuna (dinainte de a ne casatori) nu mai e cazul.
Dar e o experienta placuta, merita experimentat :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.885 secunde