Cum depistezi un obsedat sexual pe internet?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1028 de Dr4g0s
Am si eu o intrebare, de unde stie o fata ca cel cu care vorbeste (relatie sau prietenie la distanta, pe internet) e un obsedat sexual sau e o persoana normala si inofensiva? Exista unele semne?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1046 de FrenchKiss
Hmm... obsedati sexuali... pai, ar fi semne evidente, cand te intreaba tot felul de lucruri intime si care n-ar trebui sa-l intereseze de la prima discutie (sau primele discutii).
In rest nu prea stiu ce sa zic, e greu sa depistezi unul ca si ei au invatat sa fie mai atenti din pacate...
Mai bine sa nu te bagi in asa ceva si gata.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni - acum 10 ani 5 luni #1065 de eu_sunt_catalin
Nu-l poti depista, poate cand e prea tarziu. Dr4g0s... da' de ce intrebi....? Te rog nu-mi zi ca vorbesti cu o fata pe net!! Sa stii ca si femeile pot fi obsedate sexual si nu numai atata, da' de unde stii ca-i fata? :lol:
Last edit: acum 10 ani 5 luni by eu_sunt_catalin.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1151 de pink_lady
Aoleu... pai, ii depistezi in primul rand dupa moaca :D Daca au o figura suspecta, nu stiu cum s-o descriu, dar cand o vezi iti dai seama dupa cum le sclipesc ochii intr-un mod ciudat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1171 de Marta_eu
Scuza-ma Dragos ca te intreb, dar de ce pui o astfel de intrebare?? Mai bine nu vorbesti cu nimeni pe net despre lucruri intime si gata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1180 de Dr4g0s
Vad ca lumea e confuza :P Intrebam din pura curiozitate, nu va inchipuiti alte minuni!! Eu NU sunt un obsedat sexual!!! daca la asta va gandeati!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.725 secunde