Cercei handmade?

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2663 de FrenchKiss
Cercei handmade? was created by FrenchKiss
Imi plac la nebunie cerceii handmade! De fiecare data cand vad vanzatorii ambulanti pe strada ma opresc si ii admir. Poate cumpar vreo pereche daca sunt frumosi :)
Voi ce preferati? Cei facuti de mana sau cei din aur/argint?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2666 de Andreea
Replied by Andreea on topic Cercei handmade?
Si mie imi plac, desi ii prefer pe cei din bijuterii, sunt mai eleganti. Dar pentru o iesire cu prietenii, cand vreau sa ma simt mai in largul meu si mai altfel, ii prefer pe acestia handmade. Unii au un adevarat talent la confectionat obiecte!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 10 ani 3 săptămâni #2689 de Tina
Replied by Tina on topic Cercei handmade?
Mie mi se par draguti dar, sincer, nu toti. Sunt foarte putini care, cred eu, o fac cu drag si nu cu graba sa vanda cat mai multi.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 săptămâni #2812 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Cercei handmade?
Stiu cum o sa sune... dar eu la iubita mea nu i-am cumpara niciodata cercei din metale pretioase :D Nu ca is eu zgarcit, dar nu-i plac ei. Asa ca, trei sfert din colectia ei de cercei sunt handmade :) Unii sunt frumosi, altii ii gasesc sinistrii :D Dar cine sunt eu sa judec gusturile femeilor :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 săptămâni #2828 de LaviNia
Replied by LaviNia on topic Cercei handmade?
Nu tuturor le plac bijuteriile, pana la urma unii se uita la valoare, altii la calitate si dedicarea pe care acesti oameni o au pentru a confectiona acesti cercei foarte faini :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3380 de harababura
Replied by harababura on topic Cercei handmade?
La un moment dat, cred ca aveam vreo 20 de perechi de cercei handmade.... dar, stiti cum e, azi pierzi unul, maine nu mai gasesti perechea altuia... si asa am ramas cu jumatate de colectie :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.637 secunde