Haine provocatoare?

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1726 de LoveDr.
Haine provocatoare? was created by LoveDr.
Eu cred ca nu haina face pe om, dar uneori cand vad cum se imbraca fetele in ziua de azi imi vine sa ma iau cu mainile de cap....

Nu e nimic sexy la o bluza atat de decoltata si transparenta ca nu mai lasa loc de imaginatie, sau fustele pana in fund.... mie nu mi se pare.
Voi ce ziceti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1731 de kamasutra
Replied by kamasutra on topic Haine provocatoare?
Eu cred ca este o diferenta intre provocator si vulgar. Dar multe fete in ziua de azi sunt atata de disperate pentru atentie incat isi arata tot la toata lumea! Chiar nu e sexy deloc...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1745 de SexyChic
Replied by SexyChic on topic Haine provocatoare?
Aveti dreptate... dar cand esti disperat nu mai gandesti :D
Eu ma imbrac provocator doar cand ies in oras. In rest, daca cineva ma gaseste atragatoare, ma bucur, inseamna ca arat bine :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1751 de LaviNia
Replied by LaviNia on topic Haine provocatoare?
Hainele provocatoare sunt "un must" in garderoba oricarei femei! Dar e diferenta de la cer la pamant intre hainele sexy si cele vulgare... din pacate multe tinere nu stiu diferenta, si sunt mai mult dezbracate decat imbracate. E vina mass-mediei ca le baga in cap toate prostiile... parerea mea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1752 de un domn
Replied by un domn on topic Haine provocatoare?
Uneori, unui barbat ii place sa vada mai multe, depinde de om. Nu putem judeca fanteziile sexuale ale persoanelor, sau modul lor de a distinge sexy de vulgar.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2012 de Monique
Replied by Monique on topic Haine provocatoare?
Eu ma imbrac vulgar doar pentru sotul meu, si doar in dormitor. In rest, sunt o fata cuminte :) Hainele pot fi provocatoare si fara sa iti arati toate partile intime la toata lumea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.645 secunde