Trucuri sexy ale barbatilor!

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1251 de Cupidon321
Doamnelor, sa nu credeti ca barbatii nu se folosesc de trucuri pentru a va cuceri! Nu sunteti singurele :lol:
Asa deci... iesiti la iveala domnilor! Ce trucuri folositi ca sa va impresionati partenera?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1255 de harababura
Acuma m-ai facut curioasa!! Oare ce trucuri foloseste iubitul meu... sa vedem.... cum ma cucereste el pe mine? Sunt curioasa :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1266 de SexyChic
Cred ca parfumul ce il aleg barbatii are de-a face cu seductia, mersul la sala este iara un mod de a atrage fetele, cine rezista unui barbat bine facut :lol: De asemenea, eu personal apreciez un barbat care se ingrijeste (adica ras, spalat, parfumat, pieptanat) deci as pune si asta pe lista :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1291 de elsiea
Replied by elsiea on topic Trucuri sexy ale barbatilor!
Eu ma ingrijesc, stiu ca prietenei mele ii place cand sunt curat si ingrijit, nu cand sunt transpirat si neras.
Si barbatilor li se aplica acelasi "regim" ca femeilor care nu se mai epileaza dupa ce incep o relatie stabila... domnilor, daca nu va ingrijiti in continuare, femeia dvs. va pleca la altul care o face!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1301 de Luci
Replied by Luci on topic Trucuri sexy ale barbatilor!
Asta deja nu mai e truc sexy, e chestiune de igiena si de sanatate! E o obligatie a fiecarei persoane sa se ingrijeasca si sa se spele!! Hai ca sunteti culmea acuma :lol: Orice facem e ca sa parem sexy... eu cred ca ne spalam ca sa fim curati si sanatosi!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1307 de Andra79
Un barbat ingrijit este un barbat sexy si atragator! Nu m-au atras niciodata barnatii nerasi sau care miros a transpratie. Oricine zice ca mirosul de transpiratie e masculin, are o problema la cap!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.690 secunde