Lenjerie intima oferita cadou

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1030 de Dr4g0s
Unul din trucurile care le foolsesc eu, avand in vedere ca prietena mea e pudica si singura nu vine cu idei prea multe, este sa ii cumpar eu cate o lenjerie sexy, transparenta, din cand in cand. Va dati seama ca am deja in minte ce-i aduce mos craciun anul asta!!

Faceti si voi asa? Functioneaza?

La mine functioneaza, chiar le poarta :) Rar, ce-i drept, dar cat sa-mi desfat ochii cu imaginea ei sexoasa imi ajunge :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1045 de FrenchKiss
Eu nu fac asta! :lol: As fi ciudat! :lol:
Ok, eu inca mi le cumpar singura, piesele de lenjerie. Fiind o relatie noua, pe mine nu m-ar deranja, dar poate prietenul meu s-ar simti oarecum stanjenit sa-mi faca cadou o lenjerie intime sexy... ma gandesc...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1054 de doriana
Da, e un truc vechi de cand lumea dar functioneaza de fiecare data!
Si eu am primit cadou de nunta de la sotul meu un set de lenjerie sexy, saracul cand mi-a dat pachetul era tot rosu la fata de emotie, probabil credea ca-l pleznesc sau nu stiu!! E prima lenjerie intima ce o primesc de la el :D Va dati seama ca am purtat-o sub rochia de mireasa :woohoo:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1062 de eu_sunt_catalin
Asta nu-i un truc, asta-i o invitatie 'hai sa facem sex' :D Si, da, functioneaza :D
Din pacate si prietena mea vrea sa se revanseze, da nu stiu cum imi alege boxerii "sexy" ca toti ma strang! Tre' sa mi-i dau jos rapid ca altfel am pus-o!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1358 de kamasutra
Eu prefer sa imi cumpar singura lenjeria. Ultimele 2 dati mi-a gresit marimea! Arat ca in haine de imprumut, si lenjeria nu poti s-o mai schimbi.... :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1818 de Raul_in_love
Dar femeia nu poate face cadou lenjerie intima barbatului? :D O pereche de boxeri, sau un maieu pe cre sa-l poarte EL in timp ce face sex cu EA :D Ar merge, nu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.737 secunde