Ce produse folositi pentru a face curatenie?

Mai Mult
acum 10 ani 2 zile #2816 de LoveDr.
Locuiesc singur si ma gandeam ca la capitolul curatenia casei sunt cam in plop :P In afara sa dau cu aspiratorul si sa sterg praful nu stiu ce-as putea sa mai fac :D
Voi ce produse de curatenie folositi? Vad tot felul de recmale la TV dar sunt atata de scumpe toate!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 zi #2831 de LaviNia
Au, au... barbatii singuri care nu se descurca... :)

Iti recomand sa continui sa folosesti aspiratorul :)
pentru praf, eu folosesc Pronto Lemn Curat, miroase si fain si curata foarte bine.
Pentru gresie si faianta, orice produs gasesti, si cel mai ieftin e bun, ca toate curata la fel...
Si pentru parchet, la fel, orice fel de solutie e buna, dar recomand in apa de clatire sa pui niste picaturi de uleiuri esentiale, o sa miroase foarte bine casa dupa aceea :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 12 ore #2879 de elsiea
Prietena mea foloseste foarte des bicarbonat. Si suc de lamaie in frigider, cica e foarte util si clar mult mai ieftin decat toate solutiile chimice.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2895 de Mimi
Of, greu pentru un domn singur la casa.... :D Curatenia nu e mare filosofie, produsele le gasesti pe rafturile tuturor magazinelor, important e sa cureti periodic sa nu lasi mizeria sa se adune :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2920 de Luci
@LoveDr., atunci eu sunt un norocos ca nevasta-mea se ocupa de toate :D Desi eu sunt responsabil cu dat cu aspiratorul, asta chiar fac.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2966 de doriana
Eu folosesc, sincera sa fiu, putine produse si ieftine. Curatatul faiantei e mai aiurea, ca e mult de lucru, dar in rest chiar imi place sa fac curatenie :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.719 secunde