Ce surprize le plac femeilor?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #269 de just4you
In primul rand, vreau sa va spun ca prietena mea e inebunita dupa sex! Adica, nu la modul nesanatos, dar cand ii aduc flori parca nu se bucura atat de mult ca si cand ii aduc un set nou de bikini :D

Pana la urma, ce surprize le plac femeilor mai mult si mai mult? Mie-mi convine ca prietena mea se bucura la surprizele care imi fac placere si mie :D Oare chiar asa si e sau incearca ea sa ma faca fericit cu orice pret? :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #333 de Andreea
Nu, nu, te asigur ca o lenjerie sexy e pe placul prietenei tale! Si mi imi place cand primesc cate un set din asta de la boyfriend, macar stiu ca el alege ce SIGUR ii place :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #335 de Argus
Replied by Argus on topic Ce surprize le plac femeilor?
Ce surprizele le place dragelor noastre? O întrebare de 10 puncte.
Cred ca le place orice surpriza care se potrivește cu caracterul ei. Celei care ii place sexul se va bucura de orice surpriza care are conotație sexuala, celei care ii place gătitul se va bucura de orice oala si cratiță, celei care ii place frumosul, va iubi surprizele florale si... Cele-i care ii place teancul de bani nu o vei mulțumi prea ușor cu surprize gen bikini, flori, izmene sau alte năzdravănii de felul acesta. Acolo tb sa vi acasă la bordul unui X6 de la BMW sau.... :P
Deci ....fiecare femeie se va bucura de surpriza specifica caracterului ei. Nu exista un model pt toate femeile, dar indiferent ce o bucura ca si surpriza in mod cert cea mai mare bucurie este sa o iubim, mult, intens, frenetic si cu multa pasiune.

Sexul? Iubesc sexul. Este ceva mai important decat sexul?
Fa tot ce poti ca sa ai o viata sexuala fericita.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #339 de Andra79
Argus, ai dreptate, cu toate ca daca sotul mi-ar veni acasa cu o oala drept surpriza.... i-as cam spune vreo doua! :)

Intr-adevar, totul tine de personalitatea femeii dar si de imaginatia barbatului. Daca barbatul nu are imaginatie sau nu poate intui cam ce si-ar dori prietena/sotia, probabil ca flori si ciocolata vor fi cadourile cele mai des primite :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #351 de Dr4g0s
Aici sunt campion!
Am banuit ca prietenei mele ii place sa vada lumea, asa ca din cand in cand (deobicei in weekend) o iau de mana, ii spun sa intre in masina si mergem........... unde vad cu ochii (ca eu oconduc). E mai ciudat, stiu, dar e placut sa vizitezi tot felul de locuri noi si e si mai placut sa faci dragoste in locuri noi :oops: :lol: hehe

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1370 de just4you
Foarte faine idei :P
Oricum de Craciun tot lenjerie ii cumpar... si o palarie de mos craciunita :P Sexy, ce ziceti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.670 secunde