Ce considerati ca fiind subiect tabu?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #312 de harababura
Cred ca in vocabularul meu "a fi pudic" nici nu mai are loc, sunt curioasa in schimb ce anume gasiti voi ca fiind subiecte tabu, in materie de sex.
Sexul anal? Am observat ca nu..
Jocurile erotice? Nu cred ca e cazul sa la tratam ca pe un subiect tabu
Ce anume isi merita titlul de subiect tabu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #424 de elsiea
Nici nu stiu daca mai exista subiecte tabu pe lumea asta (in materie de sex, adica).
Au fost, o data... demult.. acuma nu mai.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #536 de kamasutra
Poate, dar doar poate, homosexualitatea.
Traim deja intr-o perioada in care toti spun ca au mintile deschise si accepta de toate, dar nu vad ca homosexualitatea sa fie acceptata prea curand... deci as considera acest aspect un subiect tabu. Voi ce credeti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #755 de FrenchKiss
Nici macar! Sa stii ca am prietene lesbiene si nici ele n-au o problema sa recunoasca asta.
Nu cred ca mai exista subiecte tabu in era noastra, toate secretele au iesit la iveala! :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1457 de SexyChic
Tabu e un termen ce se refera la un subiect aproape deloc discutat. Toata lumea stie de el, dar nimeni nu vorbeste!
Dar cred ca in zilele noastre nu mai e cazul de asa ceva, suntem o generatie de persoane dezinhibate, fara rusine si retineri.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1910 de un domn
Tabu este orice ce nu ai incercat inca... si mie imi placea ideea de sex anal, dar pana sa incerc pana si eu aveam reticente, si altele, pana nu incerci, ai o frica asa in tine, daca ceva merge prost?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.626 secunde