Cat dureaza la voi?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #303 de kamasutra
Incep cu propriul exemplu, mi se pare de bun simt :P
Cam o jumatate de ora... atat dureaza la noi. Dar stiu ca depinde de fiecare, eu de exemplu ma termin cam repede :blush: si in jumatate de ora.... am timp pentru 2 reprize deci.... :blush: :blush: :blush:

Voi ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #318 de Cupidon321
Replied by Cupidon321 on topic Cat dureaza la voi?
Depinde, cum sa zic, depinde de cat timp a trecut de la ultima intalnire. Daca am facut sex cu 2-3 zile in urma, dureaza mai mult, adica, dedic mai mult timp preludiului (sarutari peste tot! imi place s-o inebunesc putin inainte :woohoo: ). Daca, in schimb, n-am mai facut-o de 1 saptamana, parca n-am rabdare cu carul si recunosc ca terminam mai repede.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #370 de Ina
Replied by Ina on topic Cat dureaza la voi?
Pai, am auzit ca la unii dureaza si 3 ore... nu stiu daca sa zic "uau" sau nu, ce poti face oare in 3 ore? Si cum rezista un barbat atata timp?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #394 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Cat dureaza la voi?
Inca nu stiu sa spun :P N-am facut-o inca, relatie noua si tot tacamul.. Dar cred ca 30-40 de minute e OK, prea mult parca n-ai ce face si mai putin de atat, mie nu-mi suna bine... :oops: decat daca e intr-un loc interzis!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #503 de just4you
Replied by just4you on topic Cat dureaza la voi?
O... mie imi place sa ma joc jumatatea aia de ora ca sa dureze mai mult :D
Deci.. cam o ora dureaza la noi pentru ca imi place s-o innebunesc atat de tare incat sa nu mai poata! Uneori trage de mine dar eu n-o las! Pana la urma cedez ca nici eu nu rezist atata :lol:
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #559 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Cat dureaza la voi?
Pai cam asa... jumatate de ora, o ora... in afara de atunci cand o facem in dus :P Atunci dureaza semnificativ mai putin! Dar e doar din cauza ca nu prea ai timp de preludiu intens in dus...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 1.263 secunde