Cat de des e sanatos sa faci sex?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #297 de elsiea
Stiu ca fiecare dintre voi va avea un raspuns diferit :oops: dar sunt curios oricum.
Cat de des e OK sa facem sex?
In fiecare zi? O data pe saptamana?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #319 de Cupidon321
La capitolul asta sunt in pom. Adica, cum sa zic, noi nu locuim impreuna, deci nu ne vedem in fiecare zi. Daca am locui impreuna, sunt sigur ca am face-o des! Da' des!! Asa, cam de 2-3 ori pe saptamana ne vedem si, crede-ma, nu pierdem vremea!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #345 de Andra79
Cred ca de cate ori iti vine e sanatos :P
O perioada, cand am inceput sa locuim impreuna si nu eram inca casatoriti, faceam sex si de 10 ori pe saptamana (da, de 2 ori intr-o zi, dar nu in fiecare zi).

Apoi am mai rarit lucrurile, avem amandoi un job si alte chestii pe cap, dar suntem multumiti de viata noastra sexuala, chiar daca o facem de 3-4 ori pe saptamana numai.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1369 de just4you
De cate ori iti vine, clar.
Nu exista sa faci sex prea des, nu te poti abtine ca ai depasit limita saptamanala!!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1824 de Raul_in_love
Nu cred nici eu ca exista vreo regula. Daca ai chef de sex, fa sex! Cred ca e gresit sa te abtii insa, nu e deloc sanatos.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2036 de Sexxx
Cat mai des, atata timp cat ai chef de sex si ai cu cine, e bine sa facem sex cat mai des. Ajungem apoi la o varsta cand ne va pare rau, deci luati si asta in calcul :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.638 secunde