Poate oboseala sa fie o scuza?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni - acum 10 ani 7 luni #250 de Marta_eu
Este posibil ca oboseala sa fie folosita drept scuza pentru lipsa de interes fata de partener?
Prietena mea cea mai buna se confrunta cu situatia asta de cateva luni bune, ea spune ca a incercat de toate: muzica, lenjerie... dar barbatul ei este imun la toate, iar cand discuta despre subiect, el o asigura ca o iubeste mult dar ca... este obosit din cauza serviciului. Oare e adevarat?

Nu stiu cum sa o ajut :blink: Aveti voi niste sfaturi?
Last edit: acum 10 ani 7 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #267 de sorin
In acea relatie a aparut rutina. Chestia cu oboseala sunt motive... a disparut atractia.Degeaba face numai unul efort pentriu a mentine acea relatie..Amandoi trebuie sa intretina relatia. . Iar daca nu for face ceva singur se va ajunge la despartire. (divort)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #292 de elsiea
Oboseala poate fi o scuza, pentru cateva zile insa. Daca ceea ce inteleg este ca nu au avut relatii intime de cateva luni, inseamna ca ceva sigur scartaie intre cei doi!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #321 de Cupidon321
Oboseala? Si da, si nu. Mai degraba, mai ai detalii?
Nu stiu cum sa-i spui prietenei tale dar... un barbat care crede ca prietena/iubita/nevasta etc e o femeie sexy si o doreste, uita ca e obosit!
Poate el e cu mult mai in varsta? Sau, poate are vreo problema de sanatate. In orice caz, oboseala te asigur ca nu e o scuza care dureaza luni de zile, dupa cum zici!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1368 de just4you
Marta, scuze ca abia acuma raspund la subiect, sper sa nu fie prea tarziu.
Un barbat, oricat de obosit e, si daca a carat caramizi 12 ore intr-una, tot are erectie!! Daca se iubesc si ea insista putin, sunt sigur ca se va rezolva.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1823 de Raul_in_love
Draga Marta, si eu sunt obosit cand vin acasa si nu doresc decat sa mananc si sa dorm! Dar cand iti iubesti partenera si esti atras de ea, e destul sa o vezi ca se schimba in pijama si ai erectie!
Eu cred ca prietena ta are probleme in relatie si trebuie sa si le rezolve

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.645 secunde