Cea mai frumoasa fuziune erotica sexuala

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #187 de Andreus
Fara îndoială ca pentru fiecare dintre noi, fiecare fuziune erotica-sexuala a avut ceva minunat si foarte frumos care ne-a rămas in suflet. Apoi o noua fuziune erotica sexuala a fost cu totul extraordinara si ne-a marcat in mod plăcut si ne-a ramas in suflet ca un etalon sau un model.
Pt cei care explorează sexualitatea de ...zeci de ani nu mai poti spune care episod a fost extraordinar si care nu. Timpul si-a pus si aici amprenta, iar uitarea sa mai așternut si peste actele noastre sexuale minunate sau mai putin minunate.
Felul in care privesti in urma la aceste episoade din viata noastră sexuala nu se mai remarca prin astfel de " vârfuri " sexuale, mai degrabă cu cine ai trait cel mai frumos si ai avut cele mai frumoase si reușite experiente sexual-amoroase.
Sexualitatea este împărtășirea iubirii in mod fizic-trupesc. Ființele care cu adevărat se iubesc, tot ce fac împreună este minunat, iar viata sexuala a cuplului este extraordinar de bogata si fericita. Pt un astfel de cuplu care trăiește in iubire, fiecare act sexual este extraordinar, înălțător, aducător de liniște si pace. Împlinirea sexuala nu mai este un vis, este o realitate trăită.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #216 de Veronica
Cea mai frumoasa fuziune erotica sexuala a fost acum un an.
Iubitul meu m-a invitat in oras mi-a spus ca stie un loc frumos si vrea sa ma duca acolo.Am ajuns undeva langa o padure am coborat nu am mers foarte mult, si am dat intr-o poiana frumoasa..era pregatita o masa iar un chelner ne astepta langa masa. ne-am asezat la masa sampanie.. lumanari.. frumos..El vorbea cu mine si ma privea in continu in ochi.. totul era foarte romantic chiar magic. Ma simteam ca o printesa :). dupa un timp.. iubitul meu a facut semn chelnerului .. si dintr-unn cos special mare de picnik a scos un casetofon si a dat drumul la muzica.Am fost invitata la dans.. am dansat :) totul era foarte romantic.Dupa un timp el mi-a cerut sa mergem.Mi-a spus ca a inchiriat o camera la un hotel... ajungem la hotel, in fata camerei, deschide usa , un culoar de lumanari aprinse pana la pat... patul era plin cu petale de trandafir.Am inceput sa ne sarutam.. sa ne mangiiem tandru si fara graba.. a inceput sa imi sarute tot trupul... gatul, sanii... buricul..clitorisul :blush: ... si tot asa .. :) Totul a fost magic.Imi aduc aminte ca in acea seara am avut 3 orgasme.
Asta a fost cea mai frumoasa experienta romantica erotica.
La voi cum a fost?
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #256 de FrenchKiss
Uau, Veronica, esti o norocoasa! La asa ceva deocamdata pot doar sa visez..

Eu inca nu am experimentat ceva atata de special incat sa tin minte. Nici macar prima experienta, nu a fost chiar atat de frumoasa pe cat ma asteptam :P Poate experientele cele mai frumoase sunt pe cale sa mi se intample :silly:
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #280 de Veronica
Multumesc FrenchKiss .intradevar a fost foarte frumos chiar a fost magic.
Vei avea si tu parte de asa ceva.. cu siguranta. ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #388 de Carmencita
Eu savurez momentul de fiecare data cand incercam ceva nou :)
Inca suntem la stadiul in care incercam chestii noi, deci de fiecare data cand ne reuseste experienta as putea spune ca a fost 'cel mai frumos moment' :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1385 de Ina
Ai dreptate, Andreus, de ani de zile nu mai ai cum sa iti aduci aminte cea mai frumoasa si mai placuta pardida de sex, dar pentru mine conteaza sentimentul general, care este unul bun, cand facem dragoste suntem uniti, intotdeauna, exista tandrete si trairi erotice speciale pentru amandoi :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.592 secunde