Jocuri erotice periculoase

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #313 de harababura
Stiu ca pentru unele persoane perversitatea nu are limite. Ceea ce intr-un fel e un lucru bun pentru ca stiu ce vor de la partener! Pe de alta parte, unele jocuri erotice mie mi se par periculoase.
Voi ce credeti? Ati continua cu cererile partenerului daca ati stii ca ceea ce urmeaza sa faceti e periculos?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #488 de FrenchKiss
Pai... nu cred, decat daca am incredere totala in el, dar poate nici atunci.
Sunt de acord cu... "perversiunile", fiecare n-are decat sa faca ce vrea sa fie satisfacut, dar cred ca daca celelalt partener nu simte palcere, ci frica (!!) dispare tot cheful de sex. Banuiesc ca intr-un cuplu nu asta e scopul.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #562 de pink_lady
Nu as continua sub nici o forma, sunt perfect de acord cu FrenchKiss aici! Sexul este o experienta in doi (sau, ma rog, in 3...) dar daca eu nu ma simt in siguranta, cum as putea sa continui?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #571 de Love.sex
Replied by Love.sex on topic Jocuri erotice periculoase
Nici gând. Cum sa continui cu ceva care sa ma rănească?
Poate are de gând sa faca cu mine o partida de sex fierbinte(in viziunea lui) in care sa ma lege si sa ma croiască cu o bâtă. Iti dai seama ca aia nu mai este o partida de sex hot, ci o bătaie crunta.
Sa se ducă in treaba lui cu tot cu perversiunile sale sexuale si sa ma lase in pace :)

I love sex.
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Marius-D.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #717 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Jocuri erotice periculoase
hahaha!! Love.sex, tare comparatie!

Eu am probleme cu prietena care nu doreste sa-mi faca sex oral, deci ma indoiesc ca jocurile sexuale vor fi o problema pentru noi...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #907 de kamasutra
Nuuuuuu... fanteziile sexuale trebuie traite in mod placut de ambii parteneri, nu doar unul. Aia deja e egoism la maxim!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.736 secunde