Cum va place sexul - lent sau agresiv?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1210 de kamasutra
Fiecare cu preferintele lor! Gusturile nu se discuta.... dar noi le-am putea discuta totusi!! :silly:
Cum va place sexul, lent, sa-l savurati? Sau mai agresiv si rapid?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1235 de Carmencita
O partida de sex reusita, dupa parerea mea :P incepe lent, continua brusc, continua lent... si dupa aia se termina :P
Ati inteles :P ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1269 de SexyChic
O da :D Si mie-mi place asa... :P Combinatia perfecta intre sexul lent si sexul agresiv! Incepi cu miscari lente, pana trezesti apetitul sexual al partenerului, continui mai brusc si, chiar cand vezi ca mai are putin pana la momentul culminant... te opresti si continui lent.... prelungesti momentul cat poti!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1293 de elsiea
Moderat :P
Nici lent sa adorm si eu si ea.... dar nici agresiv sa ne rupem diverse parti ale corpului!
Sexul trebuie sa fie placut si spontan, daca iti vine sa dai din fund mai repede, da mai repede :P si viceversa

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1313 de Andra79
Depinde cum se simte fiecare in momentul ala, vad ca majoritatea prefera si lent si rapid, eu cred ca pentru fiecare persoana depinde de moment, mie uneori imi place lent, alteori rapid.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1531 de Luci
Lent sau agresiv... nici una nici alta.
Pentru mine, a face dragoste e o arta, atunci cand faci dragoste nu te gandesti doar la tine ci si la nevoile partenerei.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.623 secunde