Metode de ai spune iubitului/ei ce ne place cand facem sex

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #663 de iolanda
Sunt convinsa ca fiecare avem mici dorințe cand facem sex si nu reusim totdeauna sa ii spunem ce si cum am vrea.
Va propun ca sa împărtășim fiecare ce metode folosim atunci cand ii spunem ce vrem cand facem sex.
Ce spuneți?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #705 de eu_sunt_catalin
Cum sa nu reusesti? Ii spui si gata, sau ii sugerezi intimp ce faceti sex.

Ar mai fi metode pentru rusinosi, de exemplu, ii poti recomanda prietenului sa citeasca un articol anume de pe net care tu l-ai gasit interesant, poate se prinde ca ai dori sa faceti chestia respectiva...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #721 de Dr4g0s
Metode... eu am folosit dintotdeauna comunicarea, i-am comunicat prietenei ca doresc sex oral, doresc sa incercam pozitii noi, doresc sa facem sex si altundeva decat indormitor... Totul cu cuvintele mele pentru ca daca incerc sa comunic ceva in pat se face ca nu intelege si face ce vrea ea :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #930 de doriana
Accept propunerea :)
Eu si sotul (inca ma obisnuiesc sa-i spun asa :lol:) comunicam bine, dar nu e nevoie de cuvinte de fiecare data, decat daca ne vine vreo idee pe strada :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #936 de Andreea
Prin comunicare. Si oricat ar zice barbatii ca nu le place sa vorbeasca despre sentimente si chestii din astea "siropoase", atunci cand ii spui unui barbat cum ti-ar place sa faca sex cu tine data viitoare, va garantez ca va fi numai ochi si urechi!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1077 de Calinush
Prin comunicare.... hai sa fim seriosi, in timpul partidei de sex e cel mai bine! Si cel mai sanatos, ca ii spui direct, mai repede, mai incet, magaie-ma acolo, introarce-ma pe-o parte... e excitant si eficient!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.601 secunde